Pristatymo sąlygos

Visos "sviesk.lt" elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės pristatomos pagal pirkimo metu pasirinktą prekių pristatymo būdą:


1.Pristatymas į namus su LP express kurjeriu.
2.Pristatymas į artimiausią LP Express 24 terminalą;

Pristatymo įkainiai:

1.Pristatymas į namus LP express kurjeriu – 2.90 Eur (10,01 Lt);
2.Pristatymas į LP Express 24 terminalą - 2.60 Eur (8,98 lt).


Prekių pristatymo terminai:

1.Pristatymas į namus Lietuvoje – 3–10 darbo dienos;
2.Pristatymas į LP Express 24 terminalą Lietuvoje – 2–10 darbo dienos;

Pristatymas į namus Lietuvoje su LP express kurjeriais.

Jei pasirinksite prekių pristatymą į namus, esant galimybei, nurodykite Jums tinkamą pristatymo laiką, jog kurjeris Jus rastų namuose. Jei ne dėl LP Express kurjerio kaltės prekė nebus įteikta tiesiogiai, savo pašto dėžutėje rasite siuntos gavimo pranešimą, kuriame bus nurodytas Jūsų siuntos saugojimo adresas ar telefonas detalesniai informacijai gauti.

Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus: (greičiausias būdas gautu užsakymą)

Terminalų sąrašas visoje Lietuvoje galite rasti čia.

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).


Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytus PIN kodus ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės.

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

sviesk.lt siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama sviesk.lt.

SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

Su sviesk.lt - tiesiog paprasta...

Pagarbiai,
"sviesk.lt" informacija